Bg logo
Назва колекції
VIL‘NA
V I L ‘ N A - ідеальний баланс краси та зручності! Дозволь собі бути вільною у виборі суконь: пишні, а-силует, рибкі, зі зйомним шлейфом чи рукавами - тобі підійде будь-яка, тому що концепція колекції зосереджена на унікальному крої суконь, які незалежно від типу фігур дозволять забути про незручні важкі під’юбники, чи чашки, які врізаються, та бути королевою свого свята. Колекція V I L ‘ N A 2023 - про те, що є необхідним для кожної з нас. Про свободу. Свободу обирати, кохати, та бути собою
Linked Path Group
Bg logo
Назва колекції
D'oro
Це позачасова колекція, натхненна роботами Jean Louis Berthault, який шив вбрання для кінодів та перших леді, поєднала в собі стилі одразу кількох епох.
Intertex wedding dresses Intertex wedding dresses
Bg logo
Назва колекції
Eva
Вишукана колекція, в якій вдало поєднуються всі типи суконь: а-силуету, пишні, русалки та прямі сукні у стилі ампір.
Linked Path Group

Інші категорії

Наші бренди
Свадебные ткани
Princess Girl

Весільні сукні оптом від виробника

День весілля – це один з найважливіших в житті кожної закоханої пари. Але сама підготовка до цього дня забирає багато зусиль у молодих, особливо важливий цей день для нареченої, адже всі погляди будуть спрямовані на неї, кожна деталь буде помічена. Потрібно подбати, щоб все було ідеально, від шпильки в зачісці і до найголовнішого вбрання – весільної сукні.

У період підготовки до весілля весільні салони стають місцем проживання для будь-якої нареченої, а весільні журнали з безліччю суконь різноманітних дизайнів, кращими друзями в період пошуку «ідеальної сукні».

ДОКЛАДНІШЕ