Оплата банківським переказом

 

Україна

 

Контактні реквізити для оплати банківським переказом заздалегідь висилаються на ваш Email. Оплата здійснюється в гривнях за діючим курсом в день проведення платежу, сума передоплати становить 50% від суми замовлення.

Популярні способи оплати для громадян України:

– Платіж через Приват24;

– Сплатити рахунок в терміналі самообслуговування або касі ПриватБанку;

– На розрахунковий рахунок компанії (реквізити надаємо за запитом).

Важливо: Клієнти повністю відповідають за оплату суми замовлення і додаткових зборів за обробку платежу, комісію банку. Оплативши послугу, необхідно повідомити нам про відправку коштів або відправити копію квитанції, де вказано ім’я платника, сума, дата. Тільки після підтвердження оплати ми приступаємо до виконання Вашого замовлення.

Оплата для іноземних клієнтів через системи міжнародних грошових переказів:

west
mon
tran
un
inte
swift

У різних системах комісія буде варіюватися в межах 1-10% від загальної суми. Покупці самостійно оплачують відсотки.

Реквізити для оплати та номер рахунку кожен клієнт отримує на Email після оформлення заявки на замовлення товару.

Після здійснення переказу потрібно обов’язково відправити нам на електронну пошту фото або копію квитанції, де чітко видно ім’я відправника, номер переказу, країна відправлення грошових коштів і сума.

Важливо: Покупці несуть відповідальність за оплату додаткових зборів і комісій, тому необхідно уважно перевірити суму оплати в обраній вами системі міжнародних грошових переказів перед виконанням перекладу.

Ми завжди раді співпрацювати з клієнтами з різних країн, тому пропонуємо зручні умови оплати і доставки!

Доставка

Україна

 

Доставка по містам України здійснюється через транспортну компанію «Нова Пошта», або іншими кур’єрськими службами, зручними для клієнта.

Термін доставки замовлення по Україні становить до 3 робочих днів.

Міжнародна доставка

 

Для здійснення доставки в міжнародному партнерстві, ми користуємося послугами таких логістичних компаній – DHL, FedEx, EMS, Нова Пошта, УкрПошта або іншим доступним методом, який зручний для клієнтів.

Умови доставки

Вартість доставки буде залежати від місцезнаходження клієнта та обраної ним транспортної компанії. Середня вартість становить від 5 до 15 доларів. За 1 кг посилки, при цьому вона не повинна перевищувати вагу 30 кг (для деяких країн обмеження складають 20 кг). Вага одного весільного плаття становить 1-5 кг. Більш детальну інформацію щодо умов і вартості доставки ви зможете отримати в обраного вами кур’єра.

Всі витрати по доставки оплачує клієнт, ціни на сайті вказані з умовами поставки EXW по Інкотермс 2010;

Після відправки замовлення ми зв’язуємося з клієнтом, щоб повідомити трекінг-номер посилки та надаємо всю необхідну інформацію.

Важливо: послуги митного оформлення та доставки повністю оплачує клієнт.